Shield Gaming

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-05-19 22:29:35

NAXI
Administrator
Dołączył: 2018-05-17
Liczba postów: 3
WindowsChrome 58.0.3029.110

Wzor na rekru do SAPD

Nick z serwera:
Imię: 
Wiek:
UID:   
Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne):
Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Policja ? (Tak /Nie)Jeśli tak opisz:
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?:
Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?:
Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?:

Offline

#2 2018-05-30 15:32:42

Matt4youPL
Użytkownik
Dołączył: 2018-05-27
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 60.0

Odp: Wzor na rekru do SAPD

Nick z serwera:Matt4youPL
Imię: Mateusz
Wiek:12
UID:9
Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne):Mam na imię Mateusz mam 12 lat i mieszkam w Płocku woj. Mazowieckim
Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Policja ? (Tak /Nie)Jeśli tak opisz:Nie mam ale bardzo bym chciał.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?:2godz
Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?:2-3 godziny
Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?:ponieważ jestem miły słucham się wyższych rank i chciałbym spróbować czegoś innego

Offline

#3 2018-05-30 21:27:35

Majsterek
Użytkownik
Dołączył: 2018-05-30
Liczba postów: 1
WindowsChrome 66.0.3359.181

Odp: Wzor na rekru do SAPD

Nick z serwera: Majsterek
Imię:  Mam na imie Andrzej
Wiek:  mam 13 lat
UID: 42
Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne): Cześć, jestem Andrzej jestem miły, kulturalny, pomocny wyrozumiały cierpliwy lubię pomagać pracować w grupię Jestem dojrzały Interesuję się Policją, Strażą pożarną Mam dobry charakter uprzejmy i nie jestem osobą która NP. Taranuje, Wyzywa, Reportuje bez powodu, Raczej wolę pomagać, Oprowadzać. Interesuję się: Informatyką, programistyką, Dziewczynami (; Dużo czasu mogę spędzać na serwerze i na Komputerze.
Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Policja ? (Tak /Nie)Jeśli tak opisz:  Nie
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?: 5h
Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?: Nie wiem dokładnie
Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?: Ja dlatego iż Mam wysoki poziom RP i Dlatego jak zostanę Pracownikiem będę miała kulturę. Samo dyscyplinę i Poczucie chumoru. Ja dlatego jeszczę że Lubię pomagać rozwiązywać problemy I dlatego ja Że jak będzie jakaś kłótnia to zareaguję bo Mam na to wywalone co ktoś o mnie sądzi nie łatwo mnie sprowokować i jeśli bym został Pracownikiem Miałbym bardzo wysoki, i znany poziom RolePlay na serwerze ponieważ byłem w tej frakcji w LSPD na DevGaming byłem doświadczonym funkcjonariuszem jako Police Officer III+ Jestem osobą rozsądną wyrozumiałą i zgraną lubię pracować w ekipie i będę zgrany z Funkcjunarioszami Komendy  Wojewódkzkiej/Ogólną w San Andreas Police Department w San Fierro Department Czyli główną komendą Policji Będę tam dobrze funkcjonować i nie będzie na mnie skarg, będe dla innych Wzorem do naśladowania, Policjanci się do mnie przywiążom i to Obiecuję, jeśli zostane Pracownikiem w San Andreas Police Department.

Ostatnio edytowany przez Majsterek (2018-05-30 21:28:44)

Offline

#4 2018-06-13 16:19:49

tp25
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-13
Liczba postów: 1
WindowsOpera 53.0.2907.99

Odp: Wzor na rekru do SAPD

Nick z serwera: tp25
Imię:  Dariusz
Wiek: 12 lat
UID:   38
Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne): Mieszkam w woj. małopolskim. Interesuje się informatyką. Lubię grać w gry komputerowe
Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Policja ? (Tak /Nie)Jeśli tak opisz: NIE
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?: 2-3 h
Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?: 2-3h
Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?:Myślę że tak
Online

Pozdrawiam

Offline

#5 2018-06-23 16:29:47

sobek12
Użytkownik
Dołączył: 2018-06-23
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 67.0.3396.87

Odp: Wzor na rekru do SAPD

Nick z serwera:  sobek12
Imię:  kacper
Wiek: 16
UID:   105
Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne): Mam na imię Kacper. Mam 16 lat. Interesuje się Sportem oraz lubię walki. Lecz od pół roku nie grałem w MTA
Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Policja ? (Tak /Nie)Jeśli tak opisz: Nie
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?: od 2-4 godzin
Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?: od 2-3 godziny
Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?: Ponieważ na wielu serwerach byłem w PD i wiem co mam robić i jak. Lecz od pół roku nie grałem w MTA ale jeszcze coś pamiętam. Wiem co mam robić podczas pościgu i wgl wiem trochę.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
takietamgadanie - super-rpg - sila - rocznik2016 - uewrociwb